Nural Soner VAROL

Hocam çok güzel bir ders işleyişinin konuların sıralamasını organize etmeniz takdire şayan. Henüz yolun başındayız ama sayenizde çok şey öğrendim.Size tanımaktan ve eğitimden çok memnunum.teşekkürler hocam...

Elyo ÇİTON

selam hocam, açıkça söylemek gerekirse güzel bir eğitim süreci geçirdik. Bir kere hem ögrendik, hem çok güldük....:)) tabii etrafta duymuş olduğumuz bir çok programın nasıl kullanıldığı konusunda bilgi sahibi değildik. Şahsım adına ben bunları öğrenmekte sıkıntı yaşacağımı sandım. Ama pek öylede büyüttüğüm gibi de olmadı. Herneyse lafazanlık yapmayayım....:)) kısa ve öz olarak hem aldığım eğitimden memnun oldum. Hem kişilik olarak samimi,muhabbeti düzgün bir insan tanıdım. Herşey için teşekkürler.

Turgut SOYLU

Kursa başladığımdan beri cok faydanızı gördüm hocam emeğinize sağlık... yorumumu biraz geç yazdım ama olsun idare edin artık projemide en yakın zamanda mailliorm size saygılarımla ve tekrardan görüşmek dileğiyle öğrenciniz Turgut Soylu...

Gamze GÜNEŞ

Hocacığım, taa nisandan beri bize katlandınız ve geldik sanırım sonuna. Herşey için çok teşekkürler, süper eğlendik şunca ay boyunca. Bize kattıklarınız için minnettarım...(umarım şu yazdıklarım proje notuma da yansır :) )saygılarımla.. (en tatlı öğrenciniz)

Emrullah ESGÜN

Esselam Barış hocayla daha yeni agustos 2o11'de özel ders'e başladım... Daha başlardayız ama gercekten ilk başladığım duşuncelerle şuan ki düşüncelerim bir değil gayet iyi ve güzel gidiyor sonun dogruda böyle olur inşallah ve son derslere dogru flash web sitemle buradan reklam yaparım =) Teşekkürler Hocam .

Videolu Eğitime Kayıt

Artık Türkiye'nin heryerinden Web Tasarımı Eğitim Videolarını izleyerek Web Tasarımı yapmayı öğrenebilirsin.

Yıl boyunca sadece 78 TL

Üye Ol

Web Tasarım Kursu

Artık Türkiye'nin heryerinden Web Tasarımı Eğitim Videolarını izleyerek Web Tasarımı yapmayı öğrenebilisiniz.

Kayıt Ol

Eğitim Takvimi

Ağust 01

Açılacak Sınıf

09:00 - 13:00
Kadıköy

Eğitim Takvimi: Devamı