HTML Dersi

Html ile web sayfasındaki kodlama mantığını anlamaya çalışırız. Kodlara biraz aşına olmak lazım çünkü ilerde kodlar bize lazım olacaktır. Kodlama derken gözünüz korkmasın basit bir kodlama mantığıdır.

Dreamweaver Dersi

Dreamweaver bir web editörü programıdır. Bu program ile hiç kod yazmadan web sayfalarını tasarlarız . Derste dreamweaverin ilk olarak temel eğitimi verilir. Daha sonra Photoshop programını gördükten sonra dreamweaverin ileri seviyesi gösterilir.

Photoshop Dersi

Photoshop programı resim düzenleme programıdır. Web sayfalarındaki görselliği kuvvetlendirmek için photoshop programı kullanılır. Hatta photoshop programı ile web sayfaları bile tasarlanabilir. Photoshopu web tasarımına yönelik bütün özellikleri gösterilmektedir.

Fireworks Dersi

Fireworks programı sadece web tasarımı için tasarlanmış bir programdır. Fireworks sayesinde web sayfalarının arayüzleri rahat bir şekilde tasarlayabilirsiniz, hatta basit animasyonlu resimler yapabilirsiniz. Bu program web tasarımına yönelik olduğu için bütün özellikleri gösterilir.

JQuery javascript uygulamaları

Web sayfalarına Javascript uygulamasıyla ayrı bir hava katabilirsiniz. Örnek olarak www.barisucar.com adresi'nin anasayfasında dönen yazılar JCarousel ile yapılmıştır.

Flash

Animasyon programıdır. Web sayfalarına ayrı bir hava katmak için animasyonlar oluşturulur. Animasyonlar nasıl hazırlanır.

Bridge

Tasarım programlarıyla bağlantılı çalışarak resimleri düzenlenmenizde yardımcı olur.

Google SEO

optimizasyonu. Yapmış olduğunuz web sayfasını nasıl google a uyarlarız, üst sıralara çıkmak için neler yapılır, web sayfası google a nasıl kayıt ettirilir vb. işlemler gösterilmektedir.

Ftp File Transfer Protocol

Yapmış olduğumuz web sayfasını internet ortamın da nasıl yayınlanacağı gösterilmektedir.

Domain Alanadı ve Hosting Alan

Nasıl Domain ve hosting alınır ve hangilerini tercih etmek gerekir ve domain, hosting hakkında tüm bilgiler verilir.

Bootstrap

Framework yapısına uygun hazır sistem.

Wordpress

Hali hazırda php ile yapılmış bir web sayfasıdır. Blog sayfaları oluşturmak kullanılır. Wordpress kurulumu ve yönetimi anlatılmaktadır.

Videolu Eğitime Kayıt

Artık Türkiye'nin heryerinden Web Tasarımı Eğitim Videolarını izleyerek Web Tasarımı yapmayı öğrenebilirsin.

Yıl boyunca sadece 349 TL

Üye Ol

Web Tasarım Kursu

Artık Türkiye'nin heryerinden Web Tasarımı Eğitim Videolarını izleyerek Web Tasarımı yapmayı öğrenebilisiniz.

Kayıt Ol

Eğitim Takvimi

Ağust 01

Açılacak Sınıf

09:00 - 13:00
Kadıköy

Eğitim Takvimi: Devamı